Grupy

CHÓR DOMINO CANTES

dominocantesChór Domino Cantes powstał w 2005 roku przy Sekcji z inicjatywy Ojca Mariana Wojciechowskiego OP. Od początku działa pod dyrekcją Kingi Rytel-Laycock. Większość chórzystów to pracownicy instytucji europejskich i członkowie ich rodzin. Chór występował w brukselskiej katedrze, w polskich przedstawicielstwach dyplomatycznych i reginalnych. Dołącz do nas, zapraszamy!

więcej informacji: www.dominocantes.eu


SPOTKANIA MAŁŻEŃSKIE

Zapraszamy Małżeństwa polonijne na wyjątkowy w soim rodzaju weekend Małżeński przeznaczony dla wszystkich Małżeństw, które chcą wzmocnić lub odnowić swoją miłość.

więcej informacji: www.spotkaniamalzenskie.pl


OGNISKO ŚWIĘTEJ RODZINY

30swrodzinaJesteśmy wspólnotą w której łączy nas chęć wzmacniania więzi we własnej rodzinie oraz rodziny z Bogiem. Istniejemy jako jedyne na razie zagraniczne Ognisko Świętej Rodziny. Ruch ten działa w Polsce od lat siedemdziesiątych, a założony został przez arcybiskupa Kazimierza Majdańskiego. W Brukseli aktywność rozpoczęliśmy w roku 2013. Jesteśmy otwarci na wszystkie małżeństwa, które tak jak my za granicą są gotowe na budowanie wartości, których fundamentem jest Święta Rodzina.

więcej informacji: ogniskobruksela.eu


KLUB OJCA

klubOjcaZakładamy klub, żeby wzajemnie umacniać się w rozwijaniu swojego ojcostwa. Serdecznie zapraszamy na comiesięczne spotkania! Tematy, z którym się zmierzamy wynikają z ustaleń z poprzedniego spotkania i prawie zawsze odnoszą się do 4 filarów efektywnego ojcostwa: Zaagngażowania, Stałości, Znajomości dziecka oraz Opiekuńczości.

więcej informacji: klubojca.vot.pl


MŁODZIEŻOWE MAGIS

Zapraszamy serdecznie na spotkania polonijnego duszpasterstwa młodzieżowego „Magis” w każdą sobotę o godz. 17.30 w jednej z sal Foyer Catholique. Całość formacji Magis skupia się wokół „czterech wymiarów bycia szczęśliwym”: modlitwa, wspólnota, ewangelizacja i służba.

wiecej informacji (PDF): Co to MAGIS – Magis-INFO – Magis-PROMOCJA


Niedzielny porządek mszy :

10:00
Avenue de la Renaissance 40
1000 Bruxelles

11:30 (dzieci)
Église du Sacré-Coeur
Rue Le Corrège 19
1000 Bruxelles

20:00
Rue du Cornet 51
1040 Etterbeek


Spowiedź

Pierwszy piątek miesiąca w kościele Dominikanów
18:00-19:00

Kalendarz