Grupy

CHÓR DOMINO CANTES

dominocantesChór Domino Cantes powstał w 2005 roku przy Sekcji z inicjatywy Ojca Mariana Wojciechowskiego OP. Od początku działa pod dyrekcją Kingi Rytel-Laycock. Większość chórzystów to pracownicy instytucji europejskich i członkowie ich rodzin. Chór występował w brukselskiej katedrze, w polskich przedstawicielstwach dyplomatycznych i reginalnych. Dołącz do nas, zapraszamy!

więcej informacji: www.dominocantes.eu


SPOTKANIA MAŁŻEŃSKIE

Zapraszamy Małżeństwa polonijne na wyjątkowy w soim rodzaju weekend Małżeński przeznaczony dla wszystkich Małżeństw, które chcą wzmocnić lub odnowić swoją miłość.

więcej informacji: www.spotkaniamalzenskie.pl


OGNISKO ŚWIĘTEJ RODZINY

30swrodzinaJesteśmy wspólnotą w której łączy nas chęć wzmacniania więzi we własnej rodzinie oraz rodziny z Bogiem. Istniejemy jako jedyne na razie zagraniczne Ognisko Świętej Rodziny. Ruch ten działa w Polsce od lat siedemdziesiątych, a założony został przez arcybiskupa Kazimierza Majdańskiego. W Brukseli aktywność rozpoczęliśmy w roku 2013. Jesteśmy otwarci na wszystkie małżeństwa, które tak jak my za granicą są gotowe na budowanie wartości, których fundamentem jest Święta Rodzina.


KLUB OJCA

klubOjcaZakładamy klub, żeby wzajemnie umacniać się w rozwijaniu swojego ojcostwa. Serdecznie zapraszamy na comiesięczne spotkania! Tematy, z którym się zmierzamy wynikają z ustaleń z poprzedniego spotkania i prawie zawsze odnoszą się do 4 filarów efektywnego ojcostwa: Zaagngażowania, Stałości, Znajomości dziecka oraz Opiekuńczości.

 


MŁODZIEŻOWE MAGIS

Zapraszamy serdecznie na spotkania polonijnego duszpasterstwa młodzieżowego „Magis” w każdą sobotę o godz. 17.30 w jednej z sal Foyer Catholique. Całość formacji Magis skupia się wokół „czterech wymiarów bycia szczęśliwym”: modlitwa, wspólnota, ewangelizacja i służba.

wiecej informacji (PDF): Co to MAGIS – Magis-INFO – Magis-PROMOCJA


Sobota

19:00
w kościele Dominikanów
Avenue de la Renaissance 40
1000 Bruxelles

Niedzielny porządek mszy:

10:00
w kościele Dominikanów
Avenue de la Renaissance 40
1000 Bruxelles

11:30 (msza rodzinna)
w kościele Sacré-Coeur
Rue Le Corrège 19
1000 Bruxelles


19:00
Rue du Cornet 51
1040 Etterbeek

Spowiedź

Pierwszy piątek miesiąca
w kościele Dominikanów
od 17:00 do 19:00